HP Envy X360 İncelemesi Yayınlandı

Günümü gelişmiş teknoloji dünyasında farklı tasarım yapıları ve gelişmiş teknolojik dizaynı ile HP marka bilgisayarlar ön plana çıkmaktadır.

HP Envy Serisi

Özellikle HP Envy serisi dizüst bilgisayarları nitelikleri, tasarım yapısı ve en az nitelik ve tasarım yapısı kadar güçlü donanımı ve de ayrıcalıklı materyal kullanım yapısı ile kullanıcılarına eşsiz bir deneyim kazandırmaktadır.

Farklı açılarda kullanım kolaylığı sağlayan yapısı ile HP serisinin yeni dizüst bilgisayarı HP Envy X360, müsait bir fiyat karşılığında sahip olma şansı elde edebilme durumu olan eşsiz bir dizüst bilgisayar olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. 360 derece dönme özelliği ise kullanıcılar tarafından tam not almıştır.

Barındırdığı intel core i7-4510U işlemcisi ile beraber sahip olduğu 8 Gb kadar DDR3 hafıza yardımı ile gündelik olarak hem her  türlü iş yapımında hem de taşınabilirlik kolaylığı ve de muhteşem performans durumu ile kullanıcıları ile buluşmaktadır.

64 Bit Windows 8.1

64 Bitlik Windows 8.1 durumu ile sizlere eşsiz bir şekilde sunulan bu dizüst bilgisayar uygulama disk olarak 1 TB depolama alanına sahip olan adeta bir mekanik sürücü konumda olmaktadır.

15.6 İnç boyutundan olan bu dizüst bilgisayar 1366 x 768 piksel kadar HD ekrana sahip olan eşsiz yapısı ile kullanıcılarına dokunmatik ekran keyfini sunmakta ve de ister dizüstü ister tablet kullanma hazzı vermektedir. Farklı kullanım açıları ilenormal bir bilgisayara kıyasla çok daha fazla içerik ve teknolojik donanımı kullanıcılarına sunmak durumundadır.

Batarya ve Ekran Durumu

2k çözünürlüklü ekranı ile adeta kullanıcılar için bulunmaz kaftan niteliğinde bir dizüst bilgisayardır. Bununla beraber uzun ömürlü batarya durumu söz konusudur. 3 hücreli pil hücre sayısına sahip bir yapısı bulunmaktadır. Ayrıca kart okuyucu özelliğide bulunmaktadır.

Ürün menşei Çin olan bu ürün bluetooth portuna da sahip olan bir ürün durumundadır.  Bütün bu özellikleri çok uygun fiyatlara bir arada bulma şansını sizlere tanıya HP gerçek anlamda kullanıcılara hizmet vermek adına elinden geleni yapmış ve değerli kullanıcılarına bir bilgisayardan çok daha fazlasını sunmuştur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*